844 111 176 (po - pá 8.00 - 18.00) 844 111 176 (8.00 - 18.00)

Poradna
Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
Menu

Filtrace

 

Sexuální fantazii se meze nekladou. Dodejte svým postelovým hrátkám to pravé kouzlo a švih a oblečte svoji partnerku do neodolatelných sexy kostýmků. Toužíte po erotických hrátkách s policistkou nebo se zdravotní sestřičkou? V těchto úžasných kouscích spodního prádla se Vaše partnerka může beztrestně vžít do role sexy školačky či mafiánské lady a splnit Vám všechna Vaše tajná přání a touhy. Nebraňte se svým chutím a objednejte pro svoji ženu originální sexy erotické kostýmy z Astratex.cz!

 

Sexy kostýmy pro intimní chvíle i na párty

Jdete na maškarní párty? Buďte smyslná i před přáteli a dorazte ve smyslném erotickém kostýmku. Vybírat můžete ze široké nabídky značek Icitari, Irall a Beautynight. Dodejte si sebevědomí a ukažte všem, že jste svůdná a přitom se nebráníte netradičním a neotřelým nápadům. Firemní večírek nebo bláznivá párty s přáteli je skvělou příležitostí, kdy můžete ostatním ukázat svoje pěkné tělo a navíc se u toho pořádně pobavit. Sexy kostýmek se bude líbit všem přítomným – sklizení úspěchu zaručeno.

Erotické kostýmky školačky i letušky

Chcete se stát sexy letuškou, pirátkou, pokojskou nebo snad neposednou sexy studentkou? V naší nabídce najdete všechny tyto a ještě mnohé další. Zapomeňte na chvíli na realitu a vstupte do sladkého světa sexy převleků. Kostýmy můžete doplnit smyslnými punčochami z naší nabídky, které výslednému vzhledu dodají ten správný říz.  Vyberte si z nepřeberného množství ten pravý sexy kostým pro sebe a dodejte svým postelovým hrátkám nový rozměr.

Sexy erotické kostýmy se stanou kořením Vašeho sexuálního života. Tak neváhejte a vybírejte!

Newsletter

Chcete se dozvědět o novinkách?Přihlaste se do newsletteru a získejte 200 Kč

Editace, odhlášení