491 204 304
Menu

Utěrky

Utěrky už dávno nejsou jen praktickými pomocníky při vaření. I jich si totiž konečně všimli designéři a učinili z nich plnohodnotné doplňky kuchyně. Svěží kombinace barev, zajímavé a stylové vzory a především kvalitní provedení – tím se vyznačují utěrky na Bonatex.cz. Zkrášlete svoji kuchyni utěrkami, bez kterých se stejně neobejdete. Proč by Vám na háčku vedle sporáku měly viset nevzhledné a staré kusy látky? Pořiďte si také bavlněné utěrky, které Vám budou dělat radost.


Utěrky jako dárek

Věnovat někomu utěrku? Říkáte si, že to je hloupý nápad? Že takový dárek nikdo neocení? Manžela tím sice nenadchnete, ale ženu, která denně v kuchyni stráví několik hodin, tím rozhodně potěšíte. Utěrky v naší nabídce totiž nejsou jen obyčejnými nudnými látkami, ale propracovanými výrobky nádherného vzhledu z těch nejkvalitnějších materiálů. 100% bavlna vypadá luxusně a disponuje těmi nejlepšími vlastnostmi.

Bavlněné kuchyňské utěrky do kuchyně ocení především babičky, které milují praktické dárky! V nejhorším budou mít od babičky vnoučata kvalitní utěrky do výbavy. V našem sortimentu naleznete ale také designové utěrky, které potěší přátele při zařizování nového bytu, nebo s veselými motivy - prakticky pro kohokoliv