491 204 304
Menu

Župany

Je Vám večer zima? Zahřejte se v chladných zimních měsících v našich huňatých teplých županech s oboustranným chlupem. Dámské, pánské i dětské - všechny z nejkvalitnějších materiálů. Zachumlejte se do jemného a hřejivého kousku a užijte si příjemné chvilky třeba s knížkou v ruce. Nebo si dovolte luxus lehkého saténového župánku pro intimní chvíle se svým partnerem. 


Požadovaný obsah nenalezen.

Vybírejte z oblíbených značek

 

V naší nabídce najdete župánky velice populárních značek L & L a Vanilla, které nabízejí především designově povedené módní kousky - už dávno nejsou jen jednobarevné a nudné! Pod značkou TAC najdete dětské modely pro své nejmenší. Vybírat můžete z velkého množství barevných kombinací a délek. Udělejte si radost a pořiďte si příjemný dámský, pánský či dětský župan z naší nabídky, kterého se už nebudete chtít vzdát.

V naší nabídce najdete župany pro ženymuže a  také pro děti. Pořiďte si heboučký kousek, kterého se nebudete chtít vzdát!

Je libo kapuci či kapsy?

 

Teplé chlupaté župany jsou vyrobeny z polyesteru a mají klasické střihy. Nabízíme Vám modely s kapucí i bez ní, s praktickými kapsami a v různých délkách - do půli stehen, po kolena i dlouhé župany téměř až na zem. Vybírejte podle svého gusta a potřeb! Buďte sexy a přitom v teple - pociťujte pohodlí a svěžest. Jsou totiž opět in a navíc velice praktické.


Pořiďte si barevný a elegantní župan z naší nabídky.