491 204 304
Menu

Bezplatné vyzkoušení prádla


Datum: 10.10.2019

twisto pay

Nakupte teď, zaplaťte později

U nás si můžete prádlo nejdřív doma vyzkoušet a později zaplatit jen to, co vám padne. Jinými slovy, pokud například pořídíte dárek ve špatné velikosti, můžete ho vrátit až po Vánocích. Využijte platební metodu Bezplatné vyzkoušení Twisto.

Jak na to?

Vyberte si, objednejte a jako platební metodu zvolte Bezplatné vyzkoušení Twisto. V tuto chvíli tedy nic neplatíte, prádlo si doma vyzkoušíte a nepadnoucí kousky zdarma pošlete zpět. Teprve potom zaplatíte kousky, které jste si nechali. Instrukce dostanete e-mailem.

 • Dokončíte
  objednávku

 • Prádlo si
  vyzkoušíte

 • Co nesedí,
  zdarma vrátíte

 • Platíte
  až za 14 dní

Kde najít Bezplatné vyzkoušení Twisto?

V druhém kroku objednávky „Doprava a platba” zvolíte platební metodu „Bezplatné vyzkoušení Twisto”.

Bezplatné vyzkoušení Twisto

Potřebujete více informací?

Co je Bezplatné vyzkoušení Twisto?

Platební metoda, která umožňuje platit až po doručení a kontrole zboží. Máte tak možnost si vše vyzkoušet v pohodlí vašeho domova.

Jak Bezplatné vyzkoušení Twisto použiji?

Vyberte v druhém kroku objednávky platební metodu “Bezplatné vyzkoušení Twisto” – a je to. Není potřeba se předem registrovat.

Kdy a komu mám zaplatit?

Informace k platbě obdržíte na e-mail, který vám zašle společnost Twisto. Na zaplacení máte 14 dní. Platíte přímo společnosti Twisto, a to buď kartou online, nebo bankovním převodem.

Kolik Bezplatné vyzkoušení Twisto stojí?

Je zcela zdarma, za využití nic neplatíte.

Co když mi nebude zboží vyhovovat?

Zboží můžete bez problému vrátit, bez čekání na vrácení peněz. Zabalený balíček s nevyhovujícím prádlem jednoduše odnesete na nejbližší podací místa Zásilkovny. Nemusíte nic tisknout ani platit, pouze obsluze nadiktujete kód 918 65 511.

Mohu použít online službu Výměna a vrácení?

S platební metodou Bezplatné vyzkoušení Twisto lze online výměnu provést, ale pouze s požadavkem na vrácení zboží. Na nově požadované zboží si ale můžete vytvořit novou objednávku.

Co dělat, když proces vrácení zboží ještě nebyl ukončen a přitom vám končí splatnost?

Pokud se bude blížit splatnost vašeho vyúčtování a vrácení zboží nebude vyřízeno, kontaktujte společnost Twisto a požádejte o prodloužení splatnosti. K dispozici je vám zákaznická podpora Twisto – každý všední den od 9 do 20 hodin na čísle 222 70 33 33 nebo na e-mailu dotaz@twisto.cz.

Potřebujete více informací?

Zákaznická podpora Twisto je k dispozici každý všední den od 9 do 20 hodin na čísle 222 70 33 33 nebo na e-mailu dotaz@twisto.cz

Twisto je určeno pouze osobám starším 18 let.

Poskytovatelem služby je Twisto payments a. s., IČ 016 15 165, se sídlem Praha 1 – Malá Strana, Újezd 450/40, PSČ 118 00, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 19085.