PORADNA

Vše, co potřebujete
znát o spodním prádle.

8 typů podprsenek, které padnou pod plesové šaty

Datum: 23.12.2019

Taky se vám stalo, že jste se chystala na ples nebo na party, vyhlídla jste si překrásné šaty, ale byly tak “nápadité”, že z nich vaše klasická podprsenka koukala všemi směry? Abyste si mohla vzít kdykoli jakékoli šaty a být královnou večera, sestavili jsme pro vás praktický manuál.
šaty bez ramínek

1. Šaty bez ramínek

Zapomeňte na gelová “neviditelná ramínka”. Zaprvé vám žádnou službu neudělají, protože se gelový materiál vytahuje a deformuje. A za druhé jsou VŽDY vidět. Praktičtější je body bez ramínek, které nejen vytvaruje dokonalý dekolt, ale navíc má i formující efekt.

Druhou variantou je kvalitní a dobře padnoucí podprsenka bez ramínek. Pamatujte, že obvod má i u klasické podprsenky s ramínky nést 80% váhy poprsí, je tedy opravdu důležité zvolit správnou velikost. Vyzkoušejte naši aplikací Poradna, která vám výběr usnadní.

P.S.: Zvolíte-li šaty korzetového střihu, žádnou podprsenku potřebovat nebudete, protože podpora je všitá přímo v živůtku.

Šaty s výstřihem na zádech

2. Šaty s výstřihem na zádech

Když se rozhodnete, že místo hlubokého dekoltu chcete šaty s výstřihem na zádech, jediné, co potřebujete, je malý pásek pro snížené zapínání. Ten si připnete k jakékoli vaší oblíbené podprsence a zázrak je na světě.

Skvělou volbou je i multifunkční podprsenka se sníženým zapínáním na zádech, která hlavně bujnějším vnadám poskytně solidní oporu.

Šaty bez rukávů

3. Šaty bez rukávů (nebo výrazněji vykrojenými průramky)

I v tomhle případě vám skvěle poslouží vaše oblíbená hladká podprsenka (ideálně tělové barvy).

Stačí si pořídit konvertor ramínek. Tahle malá věcička dokáže stáhnout ramínka k sobě tak, že vám vzadu nebudou vylézat, ani když budete mít hodně vykrojený střih rukávů.

Šaty s vázáním za krk

4. Šaty s vázáním za krk

Tady už jde trochu do tuhého a je třeba sáhnout po opravdových stylingových vychytávkách, které používají i profesionální stylisté.

Spolehlivou volbou jsou podprsenky nalepovací. Špatná zpráva je, že je na kůži ucítíte a odstraňování může být trochu nepříjemné. Fungují podobně jako velká náplast.

Na druhou stranu, některé z nich vás podrží až do velikosti košíčků H a opravdu je pod šaty nikdo neobjeví. Ne každá, ale sedne pod všechny střihy šatů, podrobně proto prostudujte návod k použití, než zvolíte tu pravou.

Šaty s hlubokým dekoltem

5. Šaty s hlubokým dekoltem

Takové šaty, které každého chlapíka do vzdálenosti 1 km okolo vás přivedou k šílenství. Vřele vám tenhle střih doporučujeme a navíc pro vás máme speciální podprsenku pro hluboké výstřihy, která udrží vaše vnady na místě a přitom nezkazí efekt. Poradí si i velikostí 80/D.

A pokud máte k hlubokému výstřihu ještě odhalená záda nebo potřebujete velikost větší, vyzkoušejte nalepovací modely U-Style Bra nebo Bye Bra.

Šaty s holými zády

6. Šaty s holými zády

I tento střih je velká výzva. Záleží na tom, zda potřebujete poprsí pozvednout a zvětšit, nebo naopak zkrotit.

V prvním případě vám představujeme podprsenku, které se říká motýlek. Rozšněrujete zapínání, pohodlně nalepíte na kůži a šňůrky stáhnete a uvážete. Push up efekt je zaručen, i když podprsenka nemá ani zadní díl, ani ramínka! Poděkujete nám později.

V případě opačném je opět skvělou volbou Bye Bra, která si poradí až do velikosti košíčků H.ŠATY BEZ RAMÍNEK

7. Šaty s asymetrickým výstřihem

Pokud si netroufnete vyrazit v trendy na jedno rameno střižených šatech či topu bez podprsenky, máte hned několik možností.

Příjemně vám bude v dobře padnoucí podprsence bez ramínek, ale ta může být pod jemnými materiály vidět.

Skvělou službu vám pak opět prokáže neviditelná nalepovací Bye Bra, kterou pod šaty nikdo neodhalí. A jak už bylo řečeno, funguje až do velikosti košíčků H.ŠATY BEZ RAMÍNEK

8. Šaty ve stylu "skoro nahá"

Pro všechny odvážné ženy, které mají postavu tak k sežrání, že nepotřebují řešit zakrytí problematických partií a už vůbec ne, jakou mají mít podprsenku, máme přesto jeden tip.

I když má vaše poprsí dokonalé tvary a vy můžete chodit celoročně bez podprsenky, přesto si pořiďte silikonové nálepky na bradavky. Nebudete působit lacině.

V případě bujnějšího poprsí vám poslouží opět Bye Bra.